inf-armed.at.ua
      
Головна | Реєстрація | Вхід |   Вітаю Вас Гість
Оцініть, будь-ласка, матеріал про "рЕволюцію" людини з мавпи
Всего ответов: 25

ВІД КОГО ПОХОДИТЬ МАВПА...

      Ви, мабуть, чули, що людина походить від мавпи... Про це знають практично всі. Проте деякі люди у це не вірять, бо вони – невіруючі :-) А може, якраз вони – віруючі, бо вірять не в це :-) Одним словом, є дві (це якщо не враховувати версію про інопланетян) прогресивні думки: людина походить 1) від мавпи, 2) від Адама з Євою (створена Богом за Його образом і подобою). Яка ж версія істинна?


      „Людина походить від мавпи” – сприймається як належне. Але варто на мить замислитись: а від кого „походить” сама мавпа? Ви чули від вчительки біології, від ведучих науково-популярних програм відповідь на це просте запитання? Від кого згідно „теорії Дарвіна” походить мавпа? Може від кота, а може від собаки, може від риби або жаби?.. Якщо про „похідність” людини від мавпи знають всі, то від якої тварі походить мавпа, я переконаний, не знає ніхто (з простих смертних). З іншого боку, між „прамавпою” і людиною стоять кроманьйонець, неандерталець, ще якісь там різні види наших пращурів, і говорити, що ми походимо від мавпи – некоректно. Насправді, кожен з нас походить від тата з мамою :-) і хто говорить, що це не так – йому видніше ;-)
      А тепер копнемо глибше. Якщо припустити, що мавпа – родич жаби, то очевидно, що і людина, яка „походить” від мавпи, теж родич жаби, чи не так? Чому ж такою усталеною є саме формула „походу” людини від мавпи? Чому атеїсти з комуністами не говорили голу правду, як вона є: „людина походить від жаби”...
      А не говорили тому що, копаючи далі, ми зробимо висновок, що людина зроблена з глини (землі) – як і написано в Біблії. Адже людина пішла від мавпи, мавпа – від жаби, жаба – від риби, риба – від одноклітинної інфузорії туфельки, а остання – це сукупність атомів і молекул, які є повсюди в землі... Отже, людина виліплена з глини, як і написано: „Взято тебе, Адаме, з землі, і по смерті в землю ти повернешся” (тіло наше зроблене з атомів і молекул, і після смерті воно розкладеться на молекули і атоми). Тобто в Святому Письмі написано просто і ясно, щоб всі покоління розуміли, що тіло людське – то попіл. Дійсно, не міг же Мойсей тисячі років тому оперувати поняттями атом чи молекула.
      Знайте! Дарвін не заперечив те, що написано в Книзі Буття про створення людини, а просто розшифрував цей процес творення. Тіло людське Бог ліпив з глини (землі, попелу), спочатку воно нагадувало жабу, потім – мавпу, а тоді – людину. І в це тіло Бог вдихнув життя – зробив людину подібною до Бога. Не тілом подібною!.. а душею! Тобто людина вже не інстинктивно поводить себе як тварина, а поводить себе вільно – сама вибирає виконувати їй 10 заповідей чи ні... А вже у Новому Заповіті написано, що Бог творить і по цей день. І тепер наше тіло людське змінюється – пристосовується еволюційно до нових умов. Або можна уявляти це так, що кожне переТВОРЕННЯ сперматозоїда і яйцеклітини в ембріон, а далі в людину – це чудо повсякденного Божого творення, яке відбувається на наших очах – хіба ні?..
      І ще один абсолютно політичний аспект. Дуже вже було вигідно комунякам вважати людину мавпою без душі. Запхали рабу в лапи серп і молот – і працюй... нащо тобі твоя культура, історія, духовність... Але можна в радянській науці і почерпнути дещо корисне у цьому питанні. Наприклад, чим погана така версія...
      ...„Прадавні мавпи”, що населяли Африку, піддавалися значному впливу радіації – і Сонце там пече немилосердно, і розкол в Земній корі є, як в Америці – Великий Каньйон, і уранові руди, і згаслі давно вулкани. Саме тому „мавпа” втратила волосся, ікла... розумієте?! – втратила! а не набула в еволюційному розвитку... що і заставило „мавпу думати як жити далі”... І від цих дум – мозок у мавпи зростав як кількісно, так і якісно. Мені ця наукова версія дуже навіть подобається (може тому, що я іншої не знаю). Але я від цього не став атеїстом, бо Бог є суть: Бог є вітер, Бог є вода, Бог є все видиме і невидиме, і Бог в тому числі є радіація (яка ліпила людину), і Бог є еволюція. В одних випадках називаємо все навколо словом „природа”, а в інших випадках називаємо це словом „Бог”. І взагалі... Якби я був священником, то я би сказав, що Біблія написано так мудро... але я – не священник, а тому я скажу, що Біблія написано так х и т р о, що спростувати у ній що-небудь абсолютно неможливо.

Дякую, що дочитали :-)
Висловіть своє "фе!" цій статті на форумі :-) або просто і швидко проголосуйте в лівій колонці сайту.
Ще раз дякую за увагу!

 
Copyright "inf@rmed by i-Ghor" © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz